KSIAZKINACZACIE.PL
Blog > Komentarze do wpisu

MARTIN WIDMARK AUTOR "BIURO DETEKTYWISTYCZNE LASSIEGO I MAI"

czyli jak prowadziłem wywiad ze szwedzkim pisarzem (fotorelacja)
Na wczorajszym (14 marzec, czwartek) spotkaniu z Martinem Widmarkiem było szaleństwo, czytelników pięć razy tyle co widać na zdjęciu. Normalnie taka kolejka po spotkaniu po autografy, że chyba w jakiejś hali trzeba było zrobić :) A ja miałem okazje poprowadzić wywiad ze szwedzkim pisarzem zadając pytania własne i Wasze, czyli czytelników "Książek na czacie". (Jeszcze do tego wrócę w kolejnym wpisie.)
Kto prowadził spotkanie, czyli osoby z pierwszego zdjęcia: Agnieszka Stróżyk (bardzo zabawnie tłumaczyła), Martin Widmark (jest bardzo wesoły i ma "czarny zeszyt"), Joanna Olech (umie zorganizować ekstra zabawę!), Aleksy Krysztofiak (trochę się zdenerwowałem jak się okazało, że tylko ja zadaję pytania, ale przeżycie ekstra) Marysia Mary Jagodzińska (blog CzytuCzyt, z zaskoczenia przeczytała fragment najnowszej książki).
Na początku był quiz o życiu pisarza, potem prowadziłem wywiad, potem odbyły się samolocikowi wybory najlepszego tomu serii. Następnie pytania zadawali mali czytelnicy z sali. I jeszcze pan Martin opowiedział jak został pisarzem i jak pisze książki. Na końcu można było zdobyć autograf pisarza, nawet do właśnie wydanej książki, czyli 18 tomu pt. "Tajemnica Szpitala".
Na jednym zdjęciu są też organizatorki Panie: przy drzwiach z księgarni Badet (świetna, mają ekstra książki i babeczki i mimo miliona ludzi udało mi się jeszcze szybko kupić książkę o Wilkołaku), Pani z Zakamarków (przy lustrze, obiecała, że wyda jeszcze dużo książek o Biurze Detektywistycznym;)
PS. Dziś tyle informacji, może uda mi się zamieścić cały wywiad jeśli dźwięk się odpowiednio nagrał.

piątek, 15 marca 2013, ksiazki.na.czacie
Tagi: Zakamarki

DO LEKTURY NAJNOWSZYCH RECENZJI ZAPRASZAM TUTAJ KSIAZKINACZACIE.PL

Polecane wpisy


MOJE NAJNOWSZE VIDEO RECENZJE ZNAJDZIESZ TEŻ TUTAJ

Xiegarnia.pl